Bazén

Dneska jsem vyrazil do bazénu na kampusu. Je tu spousta různých sportovišť, která jsou pro studenty vesměs zadarmo, stejně jako třeba MHD a určitě ještě ledacos dalšího. Je to prima, zvlášť když si nemusím platit školné. Ale dovedu si představit, že kdybych platil kolem 20 000 dolarů ročně, tak bych mě mohlo dost štvát, že platím za spoustu věcí, které vlastně ani nepotřebuju nebo nepoužívám.

Dostat se do bazénu bylo celkem náročné – jak se mi poslední dobou stává celkem často, šel jsem napřed z úplně blbé strany, takže jsem to musel složitě obcházet. Pak to ale stálo za to. Bazény mají 2 hned u sebe a ten, ve kterém jsem plaval, je první bazén, ve kterém jsem kdy byl a nebylo mi zima. Voda má totiž asi 30 stupňů (: A kromě toho mají parádní vířivku, kde je voda ještě teplejší. Jediná nevýhoda je, že jsem plaval pod vodou bez brýlí, tak mě z toho trochu bolí oči. Asi si holt budu muset pořídit brýle, i když je nemám moc rád.

A malý kvíz na závěr: Co znamená americký výraz “xing”?

Advertisements

6 responses to “Bazén

  1. ahoj, tak jsem to zvladla!!vyraz neznam a doufam, ze ho vysvetlis!
    ty tady pises s diakritikou????
    tomu nerozumim,mama

  2. Ono není tak těžký si zapnout českou klávesnici. Sice na klávesách nemám napsaný ty český, ale naštěstí se většinou bez problémů správně trefím (největší problém bývá najít “ý”).

  3. ahoj, v klidu si ctu podruhe, mas tam chybu – virivka neni od ptaka, ale od viru na vode…abys uplne nezapomnel rodny jazyk

  4. Jestli ještě někoho zajímá, co znamená to čínsky vypadající slovíčko “xing”, tak je to zkrácené “crossing”. Viděl jsem to třeba na dopravních značkách (“Pedestrian Xing”).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.